BALÍKOVNA DOPRAVA ZDARMA pro objednávky od 1500Kč a DÁREK k nákupu od 1000Kč

Střihová šablona - Dámské sako z teplákoviny RELAX

Tištěná papírová varianta střihu na ušití dámského saka z teplákoviny. Označení sako je možná příliš troufalé, jedná se spíše o blejzr nebo taky cardigen, protože je bez zapínání. Ale ať ho nazveme jakkoliv, je to kousek oblečení, který se u vás ve skříni neztratí.

velikost 38 - 50

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Můžeme doručit do:
22.7.2024
160 Kč 160 Kč / 1 ks
Střihová šablona - Dámské sako z teplákoviny RELAX
Střihová šablona - Dámské sako z teplákoviny RELAX
Novinka

Tištěná papírová varianta střihu na ušití dámského saka z teplákoviny. Označení sako je možná příliš troufalé, jedná se spíše o blejzr nebo taky cardigen, protože je bez zapínání. Ale ať ho nazveme jakkoliv, je to kousek oblečení, který se u vás ve skříni neztratí. Využijete ho všude tam, kde se chcete cítit elegantně a zároveň pohodlně. Sako je mírně projmutého střihu. Tvarování zadního dílu je řešeno pouze středovým švem. Límec a současně klopa je k přednímu dílu přinechán. Sako tak lze nosit se stojáčkem nebo límec ohnout a vytvořit tím klopu saka. Sako nemá zapínání, kapsy ani podšívku. Je tak velmi jednoduché a rychlé na ušití, takže vám bude dělat radost během chvilky.

Dostupné velikosti:

Osm velikostí: vel. 38 až 50

Náročnost: Mírně pokročilý

Střih (střihová šablona) v papírové podobě vám bude doručena na adresu zadanou v objednávce.

Střih je jednostranně vytištěn na arch papíru formátu zmenšené A0. 

Součástí střihu je odkaz na návod v elektronické podobě, kde se dozvíte všechny potřebné informace k šití, jako je spotřeba, doporučený materiál, polohový plán, různé rady a doporučení a nechybí samozřejmě ani podrobný fotonávod, se kterým zvládnete model ušít. 

 Jak návod vypadá a co v něm najdete?

  • Pracovní postup je vypracovaný krok za krokem, téměř steh za stehem.
  • Návod je plný názorných barevných fotografií.
  • Náročnost je zde uvedena pro mírně pokročilé, ale stačí umět ovládat šicí stroj, postupovat dle pokynů v  podrobném návodu  a zvládne to i začátečník.

Naše návody nejsou jen o střizích a informacích ke konkrétnímu modelu. Naučíte se v nich také obecné postupy, které pak využijete dál ve svém vlastním tvoření. 

Co budete potřebovat:

Pružnou látku, tedy teplákovinu, nejlépe s příměsí elastenu. Jednobarevnou, vzorovanou nebo klidně více barev. Kousek vlizelínu na podžehení klopy. Základní šicí potřeby, trochu času a chuť tvořit.

Podrobný soupis materiálu najdete samozřejmě v návodu.